Wczytuję dane...
Model: TRAVELRACK
Kod producenta: TRAVELRACK
Waga produktu: 0.858 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Kross

REGULOWANY BAGAŻNIK ROWEROWY KROSS TRAVELRACK DLA ROWERÓW Z HAMULCAMI TARCZOWYMI

Jeśli planujesz wyprawę rowerową lub ułatwić sobie przewożenie bagażu na rowerze musisz wyposażyć się w bagażnik. KROSS Travelrack to uniwersalny bagażnik rowerowy, który bez problemu zamontujesz nawet, jeśli Twój rower wyposażony w hamulce tarczowe. Wyprawy rowerowe, codzienne dojazdy do pracy czy zakupy – dzięki bagażnikowi rowerowemu KROSS Travel Rack będziesz mógł pożegnać się ze śladami potu na koszulce spowodowanymi jazdą z plecakiem.

Bagażnik rowerowy na każdą okazję

KROSS Travelrack to precyzyjnie wykonany bagażnik rowerowy. Dzięki możliwości regulacji możliwe jest jego zamontowanie w rowerach z kołami z rozmiarze od 24 do 28 cali. Został wyposażony w obniżony punkt mocowania dla sakw rowerowych, co przyczyniło się do obniżenia środka ciężkości całości – wpływa to pozytywnie na zachowanie roweru oraz precyzję sterowania.

KROSS Travelrack to aluminiowy bagażnik rowerowy przystosowany do montażu w ramach wyposażonych w hamulce tarczowe. Możliwy jest także bezpośredni montaż oświetlenia rowerowego, dzięki blaszce o rozstawie śrub 50-80 mm. Maksymalne obciążenie bagażnika to 25 kilogramów.

Specyfikacja

ROZMIAR KOŁA 24" - 28"
MATERIAŁ ALUMINIUM 6061-T6
NOŚNOŚĆ 25 KG
MIEJSCE MONTAŻU TYŁ
WAGA 858 G