Wczytuję dane...
Model: MTB 750
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Elite

Uniwersalny bidon przeznaczony zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów specjalizujących się w ścieżkach daleko od szosy.

Stworzony z elastycznego tworzywa przyjaznego środowisku. Ulegający w 100% biodegradacji.

Tworzywo z jakiego zostały wykonane jest na tyle miękkie, że każdy użytkownik z łatwością będzie mógł ścisnąć bidon, by wypłynął napój, po czym bidon bezproblemowo powróci do pierwotnego kształtu. Bidon można myć w zmywarce, jest wolny od BPA.

Maksymalna temperatura cieczy, jaką można wlać do bidonu wynosi 40 stopni C.


Nowy model posiada 20% większą nakrętkę od pozostałych, co pozwala na łatwiejsze wlewanie płynów, czy mycie bidonu. Większy ustnik zwiększa ergonomię i łatwość otwierania/ zamykania podczas jazdy. Ergonomiczny kształt sprawdza się podczas każdej wyprawy. Średnica wynosząca 74 mm pozwala na umieszczanie bidonu w standardowym koszyku. Innowacyjny materiał zapewnia lepszą ochronę antybakteryjną - zapobiega nieprzyjemnym zapachom.

 Dodatkowo model MTB posiada zatyczkę chroniącą ustnik przed zabrudzeniami oraz kurzem.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport