Wczytuję dane...
Model: Z1
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Lazer

Z1

LEKKI!

Wyobraź sobie najlżejszy, z najlepszą wentylacją i najlepiej dopasowany kask jaki kiedykolwiek leżał na Twojej głowie, a teraz pomyśl, że te parametry da się jeszcze poprawić. Oto Lazer Z1, który oferuje Ci to wszystko. Bazując na wieloletnim doświadczeniu firmy postanowiliśmy wyciągnąć wszystkie atuty stworzonych dotychczas modeli i umieścić je w jednym kasku.

Jest to najlżejszy kask jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Prezentuje się doskonale. Od razu można poznać, że jest to wysokiej klasy kask szosowy ze zintegrowanym skrzydłem w jego górnej części.

System Advanced Rollsys pozwala jednym ruchem ręki dopasować kask idealnie do kształtu głowy. Dokładne dopasowanie i niska waga sprawiają, że po chwili zapomnimy, że mamy go na głowie.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport