Wczytuję dane...
Model: Bullet 2.0
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Lazer

Kask Lazer Bullet 2.0 to odpowiedź na oczekiwania współczesnego kolarstwa, gdzie obok bezpieczeństwa ważne są także: aerodynamika oraz dobre chłodzenie głowy.

Airslide sprawia, że Bullet 2.0 staje się doskonałym kaskiem dla sprintera. Gdy potrzebna jest wentylacja wystarczy unieść przednią klapę, a powietrze przepłynie przez specjalnie zaprojektowane kanały powietrzne. Gdy dobra wentylacja ma mniejsze znacznie zamykamy Airslide tworząc zamkniętą, aerodynamiczną powierzchnię czołową. Niezależnie od tego czy Airslide jest otwarty, czy zamknięty boczne i tylne otwory tworzą kanały, przez które nieustannie przepływa powietrze chłodzące głowę. W modelu 2.0 istnieje możliwość szybkiego przyczepienia lub zdemontowania szkieł.

Ponadto Bullet 2.0 umożliwia zainstalowanie LifeBEAM, który mierzy tętno w czasie wysiłku oraz czujnika pochylenia głowy, który pilnuje, aby głowa znajdowała się w najbardziej optymalnej, aerodynamicznej pozycji. Szybki jak pocisk, doskonale łączy aerodynamikę z wentylacją, a Ty jednym ruchem ręki decydujesz, która z tych cech jest Ci bardziej potrzebna!

ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA