Wczytuję dane...
Model: eConnect
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Haibike

Czy możesz sobie wyobrazić użytkowanie telefonu komórkowego bez połączenia internetowego?

Digitalizacja otwiera nowe możliwości nie tylko w sferze smartfonów, ale również w rowerach Haibike. Dzięki systemowi eConnect-stworzyliśmy podstawę technologiczną sieci cyfrowej eBike. W ten sposób mamy możliwość korzystania z zupełnie nowych funkcji, których działanie sprawia, że Haibike stał się jeszcze bardziej inteligetniejszy i bezpieczniejszy.

Kontrola kiedy i gdzie tylko chcesz: dzięki bezpłatnej aplikacji eConnect i stronie internetowej.

Dzięki aplikacji Connect twój smartfon będzie główną centralą wydawania poleceń. Dostępna jest bezpłatna aplikacja do iOS i Android telefonów w odpowiedniej aplikacji AppStores. Jednorazowa instalacja i rejestracja, następnie możesz od zaraz kontrolować oraz wprowadzać zmiany w twoim eBike- obojętnie gdzie obecnie jesteś Ty i Twój ebike. Das eConnect-Web portal internetowy oferuje dalsze możliwości kontrolownia trasy oraz innych danych poprzez transmisję z komputera stacjonarnego!

Czarna skrzynka dla eBike: eConnect-Hub

Podstawą techniczną jest kompaktowe urządzenie nadawcze,w której zintegrowane zostały główne komponenty: : nadajnik GPS do pozycjonowania satelitarnego, GSM-Chip dla transmisji danych, Bluetooth-system dla szybkiej komunikacji, np: z czujnikiem.3D-akcelerometr do wykrycia wibracji, 3D-Gyro-sensor określający położenie eBike. Zintegrowana bateria zapasowa eConnect Hub sprawia, że eConnect-Hub jest niezależny od baterii eBikes i gwarantuje bezpieczną pracę przez kilkanaście miesięcy w trybie monitorowania. W momencie włączenia eBike, bateria ładuje się ponownie automatycznie. Dodatkowa ładowarka nie jest potrzebna.

Satelity czuwają nad Twoim rowerem eBike!

Haibike eConnect oferuje funcję monitorowania w systemie GPS. Można ją łatwo uruchomić za pośsrednictwem aplikacji na Twoim telefonie lub jako alternatywnie i automatycznie poprzez Haibike Key, mały nadajnik przy Twoim breloku na klucze. W trybie aktywnym, czujnik wykryje autonomicznie wibracje i prześle wiadomość do telefonu.

Automatyczne powiadamianie w przypadku kradzieży

W przypadku dodatkowej odległości od określonej lokalizacji, właściciel otrzyma wiadomość na swoim telefonie z wszystkimi ważnymi danymi (np: ostatnia oraz najnowsza lokalizacja), z możliwością przesłania danych do policji jak również do ubezpieczenia.

Twój eBike wezwie pomoc w razie potrzeby!

Czujnik inteligentnego systemu eConnect reaguje również na nietypowe sytuacje, takie jak upadek: w przypadku przerwanej prędkości i upadku bocznego, pojawi się na telefonie informacja. W momencie braku reakcji przez krótki moment zostanie automatycznie wysłany sms alarmujący na dwa wcześniej wybrane przez użytkownika numery telefonów alarmowych, jak również zostanie w centrali pogotowia ratunkowego podany czas i miejsce wypadku. Przyjmujący wiadomość otrzyma dokładne dane GPS jak również dokładne miejsce zdarzenia wypadku poprzez Goolge-Maps.

Od teraz zawsze będziesz wiedział gdzie znajduje się Twój rower.

Użytkownik może sprawdzić za pomocą przekazanych danych poprzez GPS w rowerze eBike aktualną lokalizację roweru eBike. Wyświetlać się będzie również status , czy GPS znajduje się obecnie w trybie monitoringu. Zostanie przekazana dokładna edycja GPS współrzędnych lokalizacji eBike jak również wyświetli się w postaci zwykłego tekstu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Odkryłeś wspaniałą trasę? To zapisz i podziel się tym odkryciem z innymi!

Użytkownik może sprawdzić za pomocą przekazanych danych poprzez GPS w rowerze eBike aktualną lokalizację roweru eBike na stronie internetowej. Ponadto eConnect zapisuje automatycznie wszystkie ostatnie trasy. Te mogą być eksportowane za pomocą formatu GPX, i można się podzielić tymi wycieczkami z innymi poprzez Strava lub Komoot.

Bezpieczna przyszłość

Nie ma problemu, ponieważ ten system funkcjonuje również w starszych modelach SDURO i XDURO. Jednak nie wszystkie funkcje będą dostępne.

Jedno jest pewne: Twoje dane!

Wszystkie dane są przechowywane w systemach, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Dla danych osobowych, takie jak trasy, dane pozycyjne ma dostep tylko użytkownik!

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport