loadingimg

Wczytuję dane...
  • Rejestracja

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Raczki Climbing Technology ICE TRACTION II

    •  
    • poprzedni
Cena:159,00 PLN
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Opis produktu

Ice Traction Crampons II to najnowsza wersja raczków Climbing Technology, niezwykle przydatnych na zaśnieżonych i oblodzonych chodnikach oraz ścieżkach.


Rewelacyjne raczki, które pomogą Ci uchronić się przed upadkiem na oblodzonych i ośnieżonych ulicach. Idealne na duże mrozy, zarówno w mieście jak i na leśnych ścieżkach. W najnowszych raczkach Ice Traction Crampons będziesz mógł się spokojnie poruszać, nawet po najbardziej wyślizganej powierzchni.

Sprawdzona w poprzedniej wersji konstrukcja praktycznie nie została zmieniona. 12 zębów wykonanych z hartowanej stali zapewni Ci najlepszą przyczepność zarówno w mieście, jak i w lesie. Raczki są montowane za pomocą wytrzymałej gumowej opaski, połączonej z nimi za pomocą łańcucha. Taka konstrukcja dobrze stabilizuje raczki na butach, zapobiegając przesuwaniu się w czasie chodzenia. Dodatkowo sprawia, że pasują do większości typów zimowego obuwia

W zestawie załączono praktyczny pokrowiec do przechowywania raków. Najnowsza wersja raczków dostępna jest w 3 rozmiarach.

Waga (para w rozm. M-L): 500 g;
 
Rozmiar USA Europa
XS-S 3-7 35-40
M-L 7-11 40-45
XL-XXL 11-13,5 45-48