loadingimg

Wczytuję dane...
  • Rejestracja

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Zestaw do asekuracji Ocun Ferry Belay Set

    • następny
    •  
Cena:120,00 PLN
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Opis produktu

Nowoczesność przyrządu Ocun Ferry jest wynikiem zastosowania najnowocześniejszych technologii komputerowych i inżynierskich, co sprawia, że jest on konstrukcyjnym majstersztykiem. Posłuży zarówno zaawansowanym użytkownikom, jak i początkującym adeptom wspinaczki. W zestawie z lekkim karabinkiem Ocun Eagle HMS Screw stanowi wygodny i bezpieczny sprzęt do asekuracji — niezawodny w każdej sytuacji.

Model Ocun Ferry można używać z linami pojedynczymi, połówkowymi oraz bliźniaczymi. Możliwa jest górna asekuracja na drogach wielowyciągowych, ponieważ otwory, w które wprowadza się linę, są dość szerokie, dzięki czemu przyrząd dobrze „pracuje” na starych, zniszczonych i zmechaconych linach.

Przyrząd firmy Ocun został wykonany z lekkich stopów. Charakteryzuje się niską wagą, co czyni z niego idealny element szpeju. Rowki o kształcie V zwiększają tarcie i umożliwiają płynniejszą kontrolę przesuwu liny. Przyrząd obsługuje liny o średnicach od 7,8 mm – 10,5 mm.

Przyrząd zjazdowo – asekuracyjny Ocun Ferry to niezastąpiony kompan wspinaczki, który zachwyci Cię jakością wykonania i oferowaną funkcjonalnością.

CE: Nie dotyczy
Do lin: I 9-10,5mm II 7,8-9,5mm
EN: Nie dotyczy
Indywidualnie test.: -
Łożyska: Nie
Materiał: Stopy lekkie
UIAA: Nie dotyczy
Waga: 152 g
Wymiary: -
Wytrzymałość: Nie dotyczy