Wczytuję dane...
Model: Reflective Torkel
Kod producenta: 219/19/8844
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Viking

Model czapki Torkel to propozycja marki Viking dla wszystkich osób, które szukają dla siebie nie tylko funkcjonalnych, ale i wyglądających nietuzinkowo produktów. Techniczna czapka z printami i elementami odblaskowymi doskonale łączy w sobie oba elementy. Dzięki wykonaniu z lekkiego, elastycznego i oddychającego materiału doskonale sprawdzi się podczas uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznych. Modny print w wersji męskiej (ślady opony samochodowej ) oraz damskiej (niebiesko-różowy wzór geometryczny) doskonale prezentuje się na głowie.

Dodatkowym atutem czapki jest umiejscowiony na tylnym szwie odblaskowy pasek w celu poprawy bezpieczeństwa po zmroku. Nowe logo marki Viking nadrukowane na czapce dodaje jej sportowego charakteru. Model Torkel z pewnością nie zawiedzie biegaczy, rowerzystów, biathlonistów oraz wszystkich innych sportowców, którzy potrzebują dopasowanego, elastycznego i komfortowego w użytkowaniu modelu czapki.

Główne zalety modelu Torkel:

  • elastyczny materiał
  • odblaskowe elementy
  • doskonałe dopasowanie
  • szybkoschnący materiał
  • dobra oddychalność

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport