Wczytuję dane...
Model: Czapka Polartec Classic 300
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Negra Sport

Doskonała czapka z materiału Polartec Classic 300 na chłodniejsze dni, nadająca się do każdego rodzaju aktywności ruchowej. Dzięki specjalnej konstrukcji dzianina Polartec doskonale oddycha odprowadzając wilgoć na zewnątrz, jednocześnie zatrzymując ciepło.

Cechy produktu:

  • Lekka i szybkoschnąca
  • Bardzo dobrze oddycha
  • Nadaje się do prania w pralce
  • Gwarantuje ciepło przy niskiej gramaturze produktu (200g/m2)
  • Materiał Polartec Classic 300

Dzianiny Polartec® Classic stanowią odniesienie do lekkiego materiału zapewniającego ciepło i oddychalność. To oryginalny polar oferujący niezrównaną jakość i trwałość. Dzianiny Polartec® Classic, od prawie trzech dekad, ze względu na swoją warstwę izolacyjną znajdują się na pierwszym miejscu wśród doświadczonych entuzjastów sportów outdoorowych. Wykonane w 100% z poliestru powierzchnie o strukturze weluru tworzą kieszenie powietrza zatrzymujące powietrze i utrzymujące ciepłotę ciała. W przeciwieństwie do innych dzianin z polaru, produkty Polartec® Classic utrzymują zdolność izolacji termicznej oraz ładny wygląd nawet po wielu praniach.

Polecamy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport