Wczytuję dane...
Model: Make Out
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Ternua

T-shirt MAKE OUT z kolekcji wspinaczkowej Punk That Rock. Został stworzony z myślą o ludziach lubiących się wspinać do czego nawiązuje print z przodu koszulki. Koszulka wykonana w 100% z  wysokiej jakości bawełny organicznej. Luźny krój, ciekawa kolorystyka i przyjemna bawełna czynią go idealnym do wspinaczki jak i codziennego użycia.

  • materiał 100% bawełna organiczna
  • kontrastowe szwy
  • print z przodu 
  • luźny wygodny krój
.
 100% bawełna organiczna - jest uzyskiwana z upraw nie stosujących pestycydów i dodatków chemicznych do nawozów, w oparciu o metody bardziej przyjazne ekologicznie; istnieją różne poziomy certyfikatów dla bawełny organicznej, minimalnym wymogiem jest uprawa roślin na glebie wolnej od chemikaliów od co najmniej trzech lat.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport