Wczytuję dane...
Model: Trevali
Kod producenta: 110/21/0897
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Viking

Rękawice Viking Trevali to minimalistyczny w desig'nie, ale posiadający wszystko co niezbędne model dedykowany do freeride'u. Doskonałe przyleganie do dłoni i regulacja mankietu za pomocą rzepa gwarantują, iż rękawice świetnie leżą oraz nie ograniczają precyzji ruchów palców. Podczas jazdy w puchu, gdzie często trzeba dopiąć kurtkę, sięgnąć do kieszeni czy założyć kaptur dobre czucie dłoni jest bardzo ważne. Ponadto rękawice wyposażone są w Touch Phone System, więc korzystanie z telefonu też będzie możliwe bez potrzeby ich zdejmowania. Jednak w momencie ściągania specjalne paski ubrane na nadgarstki uchronią przed zgubieniem.

Model posiada również oddychającą i nieprzemakalną membranę ATT, która zapewni dłoniom komfort na długie godziny białego szaleństwa. Ciekawe połączenie kolorystyczne sprawia, iż model wyróżnia się na tle innych.

Główne zalety:

  • Touch Phone System - system umożliwiający obsługę ekranów dotykowych 
  • membrana Aqua Thermo Tex
  • mankiet zamykany na rzep
  • paski zabezpieczające przed zgubieniem
  • antypoślizgowe wnętrze dłoni

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport