Wczytuję dane...
Model: Samurai
Kod producenta: 112/15/2690
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Viking

Dzięki przewadze koloru czarnego i wstawkom skórzanym, model Samurai w kolekcji Vikinga jest wyważoną, prostą, cieszącą się popularnością rękawicą racingową. Kolorowe kontrasty na nadgarstku i pomiędzy palcami nawiązują do silikonowego nadruku na spodzie rękawicy.

Zastosowane warstwy wewnętrzne -  Dry Zone i Hyperloft - dbają o osłonę przed wodą i wiatrem, odprowadzając jednocześnie wilgoć z wnętrza rękawicy, przez co dłonie zachowują ciepło i suchość.

Dzięki rzepowi i ściągaczowi nadgarstka rękawice Samurai można dobrze dopasować, co dodatkowo osłania przed śniegiem dostającym się za mankiet czy podmuchami wiatru, które zaburzają komfort i mikroklimat wewnątrz dłoni. 

Samurai, dzięki poziomowi wykonania i zaawansowania technologicznego oraz designowi zaakcentowanemu nadrukiem, stanowi propozycję dobrą dla pań, jak i panów, którzy na stoku nie oszczędzają na prędkości.

Główne zalety:

  • membrana DryZone - odpowiedzialna za osłonę przed wodą i wiatrem oraz odpowiednią cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci z wnętrza rękawicy
  • ocieplenie HyperLoft dbające o utrzymanie ciepłego mikroklimatu wewnątrz rękawicy 
  •  dodatkowe wzmocnienia dłoni 
  • ściągacz mankietu 
  • ściągacz nadgarstka 
  • silikonowy nadruk 
  • sportowy design

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport