Wczytuję dane...
Model: Nepal
Kod producenta: 219/19/1419
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Viking

Popularna funkcja Touch Phone System, umożliwiająca obsługę ekranów dotykowych jest dostępna w wielu modelach rękawic Viking.

Należą do nich również ciepłe techniczne rękawice Nepal gloves, bazujące na materiale Polartec Power Stretch.

Wysokie właściwości termoizolacyjne i faktura materiału w formie mikropolaru kwalifikują rękawice Viking Nepal do grupy zaawansowanej technicznie, dobrej na trudne i zimne warunki pogodowe. Rękawice dobrze trzymają ciepło, jednocześnie odprowadzając wilgoć z dłoni na zewnątrz.


Rękawice są dedykowane do wielu sportów outdoorowych, jak i na co dzień. Praktyczny silikonowy nadruk na dłoni poprawiający chwytność okaże się przydatny przy trzymaniu kijów sportowych, kierownicy roweru czy trzymaniu telefonu pod kątem odebrania przychodzącej rozmowy lub też zmianie muzyki. Dostępny jednolity, czarny kolor rękawic jest łatwy w utrzymaniu i dopasowaniu do stroju. Rękawice można skompletować z czapką Power Stretch dostępną w ofercie VikingNepal hat.

Elastyczny materiał, powracający do pierwotnego kształtu nawet po długim i częstym użytkowaniu gwarantuje zachowanie funkcji i zadowolenie. Dzięki temu rękawice są dobre na długi czas. Polar zachowuje swe funkcje, jest dobry jakościowo i nie pillinguje się.

Główne zalety:

  • silikonowy nadruk na dłoni poprawiający chwytność
  • Touch Phone System - umożliwiający obsługę telefonów i urządzeń z ekranami dotykowymi
  • niska waga
  • wysokie właściwości termoizolacyjne
  • zaawansowany poziom ciepła
  • polar wewnętrzny

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport