Wczytuję dane...
Model: Ski Ultra Fit Merino E
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Bridgedale

Fantastyczne skarpety z serii Bridgedale Ski Ultra Merino E przeznaczone dla najbardziej zaawansowanych narciarzy. Dzięki niewielkiej grubości oferują maksymalną kontrolę w czasie zjazdu.

Model stworzony dla tych wszystkich miłośników zimowego szaleństwa, którzy nie narzekają na termikę stóp, ale chcą maksymalnego wyczucia nart w skrętach. Znaczne ograniczenie grubość skarpet sprawia, że nawet niewielki ruch nogą będzie szybko przekazany na krawędzie nart.

Skarpety dla narciarzy Bridgedale Ski Ultra Merino E powstały w unikalnej dla firmy Bridgedale technologii MerinoFusion, która pozwala połączyć w jednym produkcie włókna pochodzenia naturalnego i syntetycznego, dzięki czemu całość charakteryzuje się jeszcze lepszymi cechami użytkowymi. Odpowiednio dobrane proporcje pozwalają zapewnić stopie komfort. Skarpety o umiarkowanej grubości to optymalne rozwiązanie dla osób mających kłopoty z przegrzewającymi się stopami, a także tych, poszukujących zwiększonej wentylacji.

Za zapewnienie podstawowej termiki w skarpetach odpowiada wełna merino. Jest ona niezwykle przyjemna w dotyku, a także gwarantuje świetne właściwości termiczne. Zastosowany dodatek nylonu sprawia, że całość jest bardzo wytrzymała i doskonale sprawdza się podczas intensywnego użytkowania w sezonie narciarskim. Skarpeta doskonale odciąga wilgoć od skóry i przekazuje ją na zewnątrz, oferując stopie maksymalnie komfortowe warunki.

Skarpety Bridgedale Ski Ultra Merino E doskonale układają się w bucie narciarskim, a mocne dopasowanie do nogi zapobiega ich przekręcaniu się i zwijaniu, dzięki czemu niemal wyeliminowano ryzyko powstawania pęcherzy.

Model ten to optymalne dopasowanie i fantastyczne właściwości użytkowe dla najbardziej wymagających narciarzy.

Użyte materiały: 

  • 34% Wełna Merino, 
  • 34% Endurofil™ (polipropylen), 
  • 30% Nylon (poliamid) 
  • 2% Lycra® (elastan)

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport