Wczytuję dane...
Model: Striped Hiker
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Bridgedale

Niezawodne skarpety dla osób wymagających od swojej odzieży maksymalnych właściwości użytkowych. Model ten to doskonały wybór podczas wycieczek i wypraw w terenie, gdzie liczy się maksymalny komfort stóp. Całość optymalnie współpracuje bowiem z butami trekkingowymi, utrzymując w pobliżu skóry optymalny klimat.

Skarpety Bridgedale Striped Hiker wykonano z połączenia kilku typów włókien, dzięki czemu całość dobrze sprawdza się w zróżnicowanych warunkach. W modelu tym wykorzystano między innymi naturalną wełnę merino, poliester, nylon czy lycrę. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego kroju skarpety, świetnie leży ona na nodze. Ponadto zapewnia podstawową izolację, która sprawia, że nawet w chłodniejsze dni utrzymywana jest optymalna temperatura stóp. Całość jest przy tym przyjemna w dotyku i stosunkowo miękka, dzięki czemu zredukowano ryzyko występowania odcisków do minimum.

Skarpeta posiada wysoką wytrzymałość, co zawdzięcza zarówno odpowiedniej konstrukcji, jak i użytym materiałom. Dolna część jest nieco grubsza, co zwiększa jej żywotność, a także wpływa na polepszenie komfortu na twardszych nawierzchniach. Skarpeta jest również grubsza przy pięcie i palcach. Zastosowanie w kluczowych miejscach elastycznych ściągaczy powoduje, że całość w mniejszym stopniu przesuwa się nawet podczas wielogodzinnego marszu. Dzięki temu model ten doskonale spisuje się zarówno w czasie krótszych wycieczek, jak i kilkudniowych wypraw.

Skarpety turystyczne marki Bridgedale - Striped Hiker to klasyczne rozwiązania połączone z fantastycznym wyglądem.

Skład:

  • 33% *wełna merino,
  • 33% poliester,
  • 31% nylon (poliamid),
  • 3% Lycra® (elastan)
Polecamy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport