loadingimg

Wczytuję dane...
  • Rejestracja

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Skarpety narciarskie damskie Lorpen STLW

    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:59,99 PLN
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Opis produktu

Skarpety Lorpen STLW to połączenie tego, co najlepsze. Oprócz zastosowanej tu innowacyjnej technologi Tri Layer podstawowym budulcem jest Primaloft dający super izolację i komfort termiczny oraz Merino Woll, aby komfort noszenia był jeszcze większy.

Całości dopełnia idealne dopasowanie które spowodowane jest  zastosowaniem aż 10% Lycry ( skarpety idealnie leżą na nodze i nie odkształcają się do lewej czy prawej nogi).

Aby chronić nasze stopy przed otarciem w newralgicznych miejscach np. pięta,  producent zastosował wzmocnienie nylonem.


Opis technologii Tri Layer

<p

1) warstwa wewnętrzna – hydrofobowy poliester. Odciąga pot od stopy i  nie absorbuje wilgoci dzięki czemu stopa pozostaje sucha. W modelach na jesień/zimę zastosowano PrimaLoft®.

2) warstwa środkowa – naturalna i hydrofilna, chłonie wilgoć. Naturalne włókno pochłania pot i przesyła do szybkiego odparowania. W modelach na jesień/zimę zastosowano wełnę z merynosów, która jest delikatna i ciepła.

3) warstwa zewnętrzna - nylon/poliamid. Nylon to super odporne i trwałe włókno. Sucha stopa redukuje ryzyko powstania otarć nawet w czasie wielogodzinnego wysiłku.

Skład: 38% Primaloft Eco Polyester, 37% Merino, 15% Nylon, 10% Lycra®

PrimaLoft® ECO wykonane z włókien pochodzących w dużej części z recyclingu. Wyjątkowe mikrowłókna izolacyjne – najdoskonalszy na rynku odpowiednik puchu naturalnego pod względem stosunku właściwości termicznych do wagi tej ociepliny, nie posiada wady puchu naturalnego – niskiej odporności na wilgoć.. Ekstremalnie lekkie i miękkie włóka PrimaLoft® Eco zawierają w sobie miliony kanalików powietrza zamkniętych w drobną siateczkę. Syntetyczne włókna chłoną 3 razy mniej wody, dają 15% więcej ciepła kiedy są suche i 24% kiedy są wilgotne w porównaniu z konkurencyjnymi wypełnieniami.

Merino wool - to  naturalne włókno pozyskiwane z futra owiec Merynosów, najlepsze warunki do hodowli tego gatunku występują w Nowej Zelandii i Australii. Merino wool charakteryzuję się naturalną termoregulacją dzięki pochłanianiu lub wydalaniu ciepła. Nawet podczas dużego wysiłku fizycznego włókno pozostaje suche i zachowuje swoje właściwości. Produkty wykonane z merino wool są idealne do użytkowania w sezonie zimowym jak i letnim.

Lycra Plus – 10% struktury włókien jest spleciony z prawdziwym włóknem Lycra z Invisty. Skarpety z Lycrą zachowują swój kształt i dopasowanie znacznie dłużej, niż z innym nylonowym stretchem.