loadingimg

Wczytuję dane...
  • Rejestracja

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Skarpety trekkingowe męskie Lorpen TPMM

    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:79,99 PLN
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Produkt dostępny!
Polecamy
  • Opis produktu

Skarpety Lorpen TPMM sa doskonałą propozycją dla wszystkich turystów chodzących po górach ( i nie tylko) w zimie a także wiosną i jesienią. Stopy zawsze czują się  komforto ponieważ dzięki zastosowaniu materiału Primaloft nie marzną i zawsze pozostają suche. PRIMALOFT YARN® bo o nim mowa jest materiałem uzyskanym z zmieszania wełny merino i primaloftu, to połączenie sprawia że skarpeta zdecydowanie szybciej odprowadza wilgoć od stopy ale nie dzieje się to kosztem szybkiej utraty świeżości dzięki wełnie Merino.

Skarpety TPMM świetnie dopasowują sie do nogi dzięki zastosowaniu 10% Lycry w składzie - skarpeta świetnie opina stop  i nie odkształca się do lewej czy prawej nogi.

Skład:

PRIMALOFT® ECO polyester Yarn 50%, Merino 25%, Lycra 10%, Poliamid 15% -Uwaga: pranie w pralce w temperaturze do 35°C

Cechy systemu LIFEFit ( Lorpen Innovative Fit Elements )

Całkowicie płaskie szwy – zastosowanie specjalnego przeszycia szwów na palcach jest drogie w  produkcji, ale uważamy, że zapewnia znacznie lepszy szew(Sposób łączenia krawędzi materiału, który można porównać do cerowania. W fazie produkcji podczas „zszywania” materiału łączy się oczka i w ten sposób wypełnia się przestrzeń między materiałami).

Multi Density Knit – różne grubości splotów w jednej skarpecie uzyskiwane w tzw. Dynamicznym Procesie Splatania; odzwierciedla się on w odpowiednio dobranej grubości splotu według potrzeb danego miejsca na stopie. Grubszy splot na podeszwie zapewnia dobrą wyściółkę, tam gdzie najbardziej potrzebujemy, natomiast luźniejszy splot na śródstopiu zwiększa dopasowanie oraz odparowywanie wilgoci.

Lycra Plus – 10% struktury włókien jest spleciony z prawdziwym włóknem Lycra z Invisty. Skarpety z Lycrą zachowują swój kształt i dopasowanie znacznie dłużej, niż z innym nylonowym stretchem.


Instep Cross Brace – krzyżowy ściągacz z lycry na podbiciu oznaczony znakiem X przyciska skarpetę do górnej części stopy, zapobiegając jej marszczeniu w tym delikatnym miejscu.

Mesh Instep – oczka włókien na podbiciu o mniejszej objętości, co jest szczególnie przydatne w tym miejscu, gdyż naczynia krwionośne są blisko powierzchni skóry; oczka wzmacniają także odprowadzanie ciepła i wilgoci za zewnątrz.


PrimaLoft® ECO wykonane z włókien pochodzących w dużej części z recyclingu. Wyjątkowe mikrowłókna izolacyjne – najdoskonalszy na rynku odpowiednik puchu naturalnego pod względem stosunku właściwości termicznych do wagi tej ociepliny, nie posiada wady puchu naturalnego – niskiej odporności na wilgoć.. Ekstremalnie lekkie i miękkie włóka PrimaLoft® Eco zawierają w sobie miliony kanalików powietrza zamkniętych w drobną siateczkę. Syntetyczne włókna chłoną 3 razy mniej wody, dają 15% więcej ciepła kiedy są suche i 24% kiedy są wilgotne w porównaniu z konkurencyjnymi wypełnieniami.

Merino wool - to  naturalne włókno pozyskiwane z futra owiec Merynosów, najlepsze warunki do hodowli tego gatunku występują w Nowej Zelandii i Australii. Merino wool charakteryzuję się naturalną termoregulacją dzięki pochłanianiu lub wydalaniu ciepła. Nawet podczas dużego wysiłku fizycznego włókno pozostaje suche i zachowuje swoje właściwości. Produkty wykonane z merino wool są idealne do użytkowania w sezonie zimowym jak i letnim.

Polecamy