Wczytuję dane...
Model: 193687
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Craft

Bokserki damskie z kolekcji Cool firmy Craft wykonana są z wysokiej jakości Poliestru , który sprawnie transportuje pot z dala od skóry do warstwy drugiej. Utrzymuje ciało suche podczas ćwiczeń, dzięki czemu zapewniają optymalną tempertaturę ciała w każdych warunkach. Ergonomiczne dopasowanie zapewnia swobodę ruchów.

Funkcjonalna odzież Craft Cool została zaprojektowana tak, aby utrzymywać chłód ciała w warunkach wysokiej temperatury w hali i na zewnątrz. Bielizna bazuje na zastosowaniu włókna ciągłego, unikalnej, opatentowanej, sześciokanałowej konstrukcji, która zapewnia bardzo dobre odprowadzanie potu, przez , przez co chłodzenie ciała jest skuteczne. Ponadto, Cool nie wchłania zapachów i pozostaje dłużej czysty.
Tkanina sześciokanałowa  Cool,
  • 91% Poliestru 
  • 9% Lycry
  • Waga 130g/m2.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport