Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Ternua

Koszulka Ternua Puno to idealnie rozwiązanie podczas bardzo wzmożonego wysiłku fizycznego. Zastosowano tu szereg przydatnych patentów ułatwiających bieganie lub inne ćwiczenia przy bardzo wysokiej temperaturze lub dla osób ceniących sobie wysoką oddychalność produktu.

Materiał z jakiego jest wykonana koszulka to mieszanka poliestru i elastanu. Dzięki takiemu połączeniu, pomimo dopasowania, koszulka nie krępuje ruchów. Na plecach jak i z boku zastosowano specjalne panele, wykonane z tkaniny poliestrowej o więszej średnicy oczek, co wspomaga wentylację. Na wysokości barków jak i z tyłu koszulki znajdują się odblaskowe paski z logo Ternua.

Na klatce piersiowej umieszczono duże, również odblaskowe logo.

Na lewym boku producent przewidział miejsce na małą kieszonkę która z pewnością zmieści żel energetyczny, klucze itp.

  • materiał: 86% poliester, 14% elastan
  • na plecach jak i z boku specjalne panele dodatkowo ułatwijące oddychalność
  • odblaskowe paski i logo z przodu, na wysokości barków jak i z tyłu koszulki
  • na lewym boku zapinana na zamek kieszonka
  • kontrastowe przeszycia
Koszulka Ternua Puno jak i cała kolekcja biegowa używana jest przez Pawła Krawczyka Ternua Team-brązowego medalisty I Mistrzostw Polski w Skyrunningu.
paweł krawczyk ternua team
Polecamy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport