Wczytuję dane...
Model: Faruk
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Ternua

Ternua Faruk to trójkolorowy t-shirt termoaktywny z krótkimi rękawami, kontrastującymi szwami i logo na piersi. Koszulka jest doskonałym przykładem  zaangażowania firmy Ternua w ekologię i ochronę środowiska. Materiał, z którego wykonana jest koszulka to aż w 50% poliester powstały z recyklingu, natomiast drugie 50% to poliester zawierający jony srebra. Dzięki temu koszulka szybko wchłania pot i odparowywuje go na zewnątrz, a także utrudnia powstawanie bakterii i nieprzyjemnego zapachu. Ten lekki, komfortowy i techniczny t-shirt może być używany zarówno w wyścigach górskich, w trekkingu lub podczas innych aerobowych aktywności górskich.

  • materiał 50% poliestar bioactive 50% poliester recycled
  • kontrastujące szwy
  • do mteriału wprowadzono jony srebra, przeciwdziałające powstawaniu bakterii i nieprzyjemnych zapachów
  • logo ternua z przodu koszulki
  • techniczny dpasowany krój


Tkanina pełniąca funkcję "drugiej skóry". Powoduje, że czujesz się komfortowo nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Funkcjonalność tkaniny oparta jest o działanie dwóch warstw:
  • wewnętrznej, która natychmiast odprowadza wilgoć z powierzchni skóry
  • zewnętrznej, która dzięki swojej strukturzeprzyśpiesza proces parowania

Polecamy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport