Wczytuję dane...
Model: COOK MUJER
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Ternua

Koszulka damska  wykonana w 100% z  wełny owiec merynosów      

Komfortowa koszulka o uniwersalnym zastosowaniu. Idealna sprawdzi się jako warstwa podstawowa zarówno w ciepłe jak i chłodne dni.  Bielizna jest delikatna i przyjemna w dotyku. Wstawki pod pachami oraz płaskie szwy sprawiają że bielizna jest idealnie dopasowana jednocześnie zapewniając swobodę ruchów.

W porównaniu ze zwykłą wełną 'nie gryzie', nie wchłania obcych zapachów. Wysoka termoizolacyjność (gromadzenie ciepła w strukturze wewnętrznych kanałów stanowiących 90% objętości pojedynczego włókna). Zapewnia naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transportuje wilgoć poprzez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików. Bielizna Merino jest: Hydrofilowa - potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do masy własnej, cały czas pozostając suchą. Antystatyczna - nie elektryzuje się. Antyalergiczna - nie powoduje uczuleń i podrażnień. Bakteriostatyczna - hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie brzydkiego zapachu.

Materiał:  100% Merino Wool    

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport