Wczytuję dane...
Model: The North Face Ceresio
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: The North Face

Klasyczna, lekka i wiatroszczelna kurtka softshellowa z materiału WindWall®.

The North Face Ceresio Jacket zapewnia optymalną termoizolację i zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, przy zachowaniu niewielkiej wagi. Prosty i funkcjonalny fason nie krępuje ruchów, dlatego Ceresio sprawdzi się zarówno podczas zwykłego spaceru z psem, jak i podczas jazdy na rowerze czy biegania.

Kurtka Ceresio ze względu na wykorzystany materiał oraz prosty, funkcjonalny fason z kilkoma kieszeniami zapinanymi na zamek YKK, jest świetną propozycją dla każdego prowadzącego aktywny tryb życia.

Zastosowane materiały i technologie:

 • DWR

Wytrzymałe i wodoodporne wykończenia DWR na materiałach i zamkach stanowią uzupełnienie technologii wodoodpornych. Dodatkowe hydrofobiczne obróbki pozwalają, by technologia DWR dodawana do materiałów i zamków wytrzymywała próbę czasu.

 • Elastan

Materiał z dodatkiem elastanu, czyli inaczej stretchu to materiał, który jest bardziej giętki, bardziej przylega do ciała i jest krótko mówiąc bardziej elastyczny.

 • Poliester

Włókna poliestrowe jest to grupa włókien syntetycznych wytwarzanych w wyniku polikondensacji kwasów dikarboksylowych z alkoholami polihydroksylowymi, najczęściej kwasu tereftalowego z glikolem etylenowym.

Włókna ciągłe mają powierzchnię gładką, cięte poddaje się karbikowaniu. Odznaczają się dużą wytrzymałością na rozerwanie, zginanie i ścieranie, dobrą odpornością na działanie światła, czynników chemicznych (słabe kwasy i zasady), są odporne biologicznie, bardzo słabo chłoną wodę - chyba, że poddane obróbce (najczęściej stosowany surowiec przy produkcji ściereczek), łatwo się elektryzują i brudzą, lecz dobrze piorą i szybko wysychają, barwią się trudno, są skłonne do pillingu (zapobiega się temu stosując domieszki innych włókien).

Włókna poliestrowe same lub w mieszance z wełną, bawełną lub włóknami wiskozowymi służą do wyrobu tkanin na ubrania wierzchnie, tkanin dekoracyjnych, firanek. Włókna poliestrowe teksturowane służą do wyrobów dziewiarskich. Włókna poliestrowe są także używane do wyrobu przewodów zastępujących odcinki naczyń krwionośnych oraz do produkcji wyrobów technicznych, np. lin, kordów. Produkowane są pod różnymi nazwami handlowymi: elana, torlen (w Polsce), trevira, westan, dacron, fortrel, ławsan, terylen i inne.

 • Soft Shell

Produkty z wykorzystanymi warstwowymi materiałami Soft Shell można oznaczy jako produkty nowego pokolenia. Ich parametry są odpowiednie praktycznie we wszystkich warunkach, z którymi można się w przyrodzie spotkac. Materiały Soft Shell chronią przed wiatrem, są wysoce wodoodporne, elastyczne oraz odporne na działanie czynników mechanicznych. W tych materiałach można korzystac również z membran i poszerzyc możliwości ich wykorzystania, również o najbardziej ekstermalne działania outdoorowe.

Odzież wierzchnia typu Soft Shell łączy w sobie niezawodną ochronę typową dla kurtki wierzchniej z komfortem, jaki zapewnia warstwa wewnętrzna. Nadaje się idealnie do użytku podczas większości form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu podczas niemal każdych warunków pogodowych.

 • WindWall®

Materiał WindWall® to opatentowany, wiatrochronny flis The North Face®. Wytwarzany jest przy wykorzystaniu unikalnego procesu wiążącego tkaninę, który umożliwia obniżenie poziomu zewnętrznej przepuszczalności wiatru do około 20 CFM, przy jednoczesnej drastycznej redukcji odczuwalności chłodu a tym samym zapewnieniu dodatkowego ciepła i komfortu. Materiał WindWall® 1 posiada „siateczkową” podszewkę a WindWall® 2 dodatkowy flis, dla jeszcze większej izolacji.


Cechy:

 • lekki, rozciągliwy i oddychający materiał WindWall®
 • chroni przed wiatrem
 • dwie, zapinane na zamki, kieszenie na dłonie
 • zapinana na zamek kieszeń na lewym rękawie
 • regulacja shock-cord w dolnym brzegu
 • regulacja w mankietach rękawów
 • logo TNF
 • wodoodporne wykończenie DWR
 • materiał: 90D 196 g/m² 89% poliester, 11% elastan WindWall®


ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA