Wczytuję dane...
Model: Four Winds
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Ternua

Kurtka FOUR WINDS to idealne rozwiązanie dla aktywnych! Świetnie dopasowany do ciała krój, nie krępuje ruchów a  dzięki membranie Windstopper® Soft Shell, kurtka zapewnia wiatroszczelność, doskonałą oddychalność oraz komfort nawet w najcięższych warunkach.

Opis techniczny:

  • membrana Windstopper® Soft Shell, gwarantująca pełną wiatroszczelność i wysoką oddychalność
  • mocno zabudowany kaptur z wysoką gardą oraz pełna regulacją
  • pojemne kieszenie na klatce piersiowej, plus mała kieszonka na przedramieniu
  • wewnętrzna kieszonka zamykana na zamek
  • profilowane łokcie zapewniają swobodę ruchów
  • lekko przedłużony tył kurtki
  • mankiety regulowane rzepem
  • dół kurtki regulowany ściągaczem


Windstopper® - Niesamowicie lekka powstaje z ekspandowanego PTFE (politetrafluroetylen). Jej mikroporowata struktura zatrzymuje wiatr, pozwalając jednocześnie wydostać się bez trudu cząsteczkom pary wodnej (potu) na zewnątrz. Laminaty Windstopper wykazują przepuszczalność mniejszą niż 11l/m² s. Natomiast oddychalność poniżej 50 Ret (Resistance to Evaporative Heat Transer) i są sklasyfikowane jako materiały o bardzo wysokiej zdolności oddychania. Zapewniają doskonałą ochronę przed wiatrem oraz zachowują ciepły mikroklimat organizmu. Idealne na co dzień, do uprawiania sportu oraz do spędzania wolnego czasu.

SoftShell - Gładka warstwa zewnętrzna jest miękka, bardzo elastyczna, odporna na mechacenie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Ta koncepcja polega na połączeniu trwałych materiałów o wysokiej oddychalności, wodoszczelności, elastyczności (Stretch) z wygodnymi i przyjemnymi w dotyku tkaninami wewnętrznymi. Taka konstrukcja jest doskonałym zamiennikiem dla kurtki zewnętrznej i polaru, przy tym bardziej wszechstronna, lekka i mała w transporcie.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport