Wczytuję dane...
Model: MAKALU
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Nordcapp

Męska kurtka polarowa o dopasowanym kroju wykonana z dzianiny POLARTEC® WINDBLOC® zapewniająca 100% wiatroszczelności.  Świetna kurtka do użytku w zmiennych warunkach pogodowych. Idealnie sprawdzi sie jako warstwa wierzchnia na zimniejsze i wietrzne dni. Nadaje sie też jako ocieplenie do kurtek membranowych. Kurtka zapinana jest za pomocą jednobiegowego, nieprzemakalnego zamka.

  • bardzo ciepły, wiatroszczelny materiał POLARTEC® WINDBLOC® 
  • laminowany i nieprzemakalny zamek główny
  • dwie kieszenie zabezpieczone nieprzemalaknym zamkiem
  • wysoki kołnierz chroniacy szyję przed wiatrem
  • przedłużany tył kurtki
  • podwójny ściągacz u dołu kurtki

POLARTEC® WINDBLOC® to trójwarstwowa konstrukcja, która łączy ciepło klasycznej dzianiny Polartec z membraną poliuretanową zapewniając 100% ochronę przed wiatrem. Miękka wewnętrzna warstwa przejmuje parę wydzielaną przez ciało i odprowadza ją na zewnątrz, membrana zatrzymuje wiatr i wodę, a impregnowana zewnętrzna powierzchnia powstrzymuje deszcz i śnieg. Dzięki tym własciwosciom eliminowana jest potrzeba stosowania dodatkowej warstwy odzieży ochronnej.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport