Wczytuję dane...
Model: Flash Forward Hybrid Jacket
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Columbia

Ultralekka kurtka puchowa Flash Forward™ Hybrid Jacket marki Columbia o hybrydowej konstrukcji przeznaczona jest do dynamicznych aktywności na świeżym powietrzu.

Rękawy oraz panele boczne wykonane zostały z elastycznego oddychającego poliestru. Przy intensywnej aktywności dobrze radzą sobie z odprowadzaniem pary wodnej. Takie rozwiązanie daje również dużą swobodę ruchów.

Nowocześnie zaprojektowane przegrody na puch, nadają jej wyjątkowy wygląd, równocześnie zwiększając odporność na wiatr i wodę. Puch o sprężystości 650 cuin utrzymanych w zgrzewanych komorach to idealne rozwiązanie na łagodną jesień lub wczesną zimę lub jako warstwa docieplająca, gdy temperatura mocno spadnie.

Technologia Heat Seal zastosowana przez markę Columbia to eliminacja szwów na powierzchni kurtki. Zapobiega wydobywaniu się puchu na zewnątrz oraz czyni kurtkę bardziej wiatro i wodoodporną.

Kurtka posiada zapinane na zamki kieszenie dla rąk.

Flash Forward™ Hybrid Jacket to damska, uniwersalna, lekka kurtka puchowa, którą bez problemu można zwinąć i przechowywać w plecaku lub w torbie. Dzięki temu możesz zabrać ją ze sobą zawsze, gdy pogoda wydaje się być niepewna lub jest po prostu chłodno.

Materiał zewnętrzny: 100% poliester taffeta

Podszewka: 100% poliester

Ocieplina: puch o sprężystości 650 cuin

Centerback: 25", 64 cm

Właściwości:

  • impregnowany materiał zewnętrzny
  • ocieplina puchowa (650 cuin)
  • zapinane na zamki kieszenie dla rąk
  • mankiety wykończone lamówką
  • krój active

ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA