loadingimg

Wczytuję dane...
 • Rejestracja

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Buty trailowe damskie ASICS GEL TRABUCO 14

  •  
  • poprzedni
Cena:279,00 PLN
419,00 PLN
Oszczędzasz: 140.00 PLN
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Asics
 • Producent: Asics
 • Model: Gel Trabuco 14
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

 • Opis produktu

GEL-TRABUCO 14 to najnowsza wersja bestsellerowego obuwia ASICS do biegania w terenie.

Zapewnia optymalne wsparcie, przyczepność i stabilność biegaczkom z nadpronacją. Wspomaga ruchy stopy dla zachowania naturalnego chodu, a także kontroluje i wspomaga ruchy skrętne stopy. Do modelu GEL-TRABUCO dodano podeszwę środkową z materiału SoLyte oraz wkładkę ComforDry Sockliner, które stanowią uzupełnienie takich technologii jak: DuoMax Support System, Space Trusstic System i Rock Protection Plate.

Dzięki nowej, niższej podeszwie środkowej w GEL-TRABUCO stopa znajduje się bliżej podłoża i jest stabilniejsza. Ponadto odwrócony bieżnik nowej podeszwy zewnętrznej Trail Specific Outsole, przeznaczonej do biegania w terenie, zapewnia doskonałą przyczepność w biegu pod górę i z góry, na wszystkich rodzajach podłoża i w dowolnych warunkach. Bieg jest jeszcze wygodniejszy dzięki systemowi amortyzacji GEL w tylnej i przedniej części buta, który redukuje wstrząs podczas uderzenia i odbicia oraz usprawnia ruch stopy na wielu powierzchniach z cyklu chodu. Podeszwa środkowa ASICS z SoLyte zapewnia lepszą amortyzację, trwałość i lekkość, natomiast technologia Rock Protection Plate chroni stopę przed ostrymi przedmiotami, takimi jak kamienie i gałęzie. Model przeznaczony dla biegaczek pronujących i mocno pronujących.

Cechy:

 • Rodzaj stopy: neutralna, pronacja
 • Waga: 302 gram. 

Technologia:

 1. Rearfoot and Forefoot GEL® Cushioning Systems - system amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASICS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji, jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach. Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany, w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. Neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia oraz wspiera proces chodu.
 2. X-40 ComforDry Sockliner - trzywarstwowa wkładka wewnętrzna, gwarantująca lepsze dopasownie do stopy oraz optymalną cyrkulację powietrza. Posiada funkcje antybakteryjne.
 3. PHF - dwie warstwy specjalnej, dopasowującej się do stopy pianki, umieszczone w zapiętku buta w celu osiągnięcia indywidualnego dopasowania i wyższego komfortu.
 4. SoLyte - nowy, bardzo lekki i trwały materiał podeszwy środkowej, odgrywa znaczącą rolę wśród technologii ASICS. Solyte podnosi komfort i polepsza amortyzację poprzez zastosowanie trzech różnych gęstości materiału: gęstość 45 dla wysokiej amortyzacji i elastyczności podeszwy, gęstość 55 dla większej sztywności i stabilności w celu zwiększenia tempa biegu, gęstość 66 w celu zwiekszenia sztywności tak, aby zminimalizować proces deformacji podeszwy.
 5. Californian Slip Lasting - górna część materiału została zszyta ze wstawką EVA i połączona z podeszwą środkową w celu zapewnienia lepszej stabilizacji i komfortu użytkowania.
 6. Trussticsystem - ekologiczny komponent znajdujący się pod częścią środkową podeszwy buta. Wspomaga kontrolę nadmiernej pronacji poprzez kombinację silnie wypoziomowanych warstw podeszwy środkowej. Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy, jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.
 7. Rock Protection Plate - specjalna budowa podeszwy zewnętrznej, zapewniająca ochronę przed ostrymi krawędziami podłoża.
 8. AHAR + - cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
 9. DuoMax Support System - charakterystyczny dla ASICS system, który składa się z dwóch elementów podeszwy środkowej o różnym poziomie gęstości i wkomponowanych tak, aby łatwo kontrolować nadmierną pronację
 10. DuraSponge - podeszwa zewnętrzna AHAR wykonana jest z pianki o wysokiej odporności na ścieranie. Zapewnia wysoką trwałość i komfort biegania.
 11. Lace Pocket - element stosowany w Nordic Walking zabezpieczający sznurówki obuwia przed zaplątaniem.