Wczytuję dane...

MECHANIX WEAR

Firma MECHANIX WEAR jest producentem najwyższej jakości rękawic ochronnych dla mechaników i członków teamów rajdowych, wojska i innych służb mundurowych oraz miłośników militariów, dla inżynierów i pracowników branży budowlanej, majsterkowiczów, hobbystów, gospodyń domowych, a nawet dla specjalistów pracujących na platformach wiertniczych. Rękawice MECHANIX mają niezwykle szerokie zastosowanie, świetnie nadają się również do prac domowych, w garażu i ogrodzie.

Firma MECHANIX WEAR obchodzi w tym roku 20 lecie swojego istnienia. Pierwszy model rękawic uniwersalnych ORIGINAL wprowadzono do produkcji w 1991 roku, od tego czasu udoskonalane są rozwiązania technologiczne i projektowe, a firma MECHANIX produkuje coraz to lepsze nowocześniejsze i rewelacyjnie prezentujące się modele. Rękawice MECHANIX to produkt najwyższej jakości tworzony przez fachowców z myślą o profesjonalistach i najbardziej wymagających odbiorcach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport