Wczytuję dane...

W 1880 roku powstała firma Poutrait-Morin, po to żeby przekształcić się w firme ZEFAL, o od tego momentu firma z małego francuskiego miasteczka Jargeau  nad Loarą stała się światowym liderem w produkcji akcesoriów rowerowych.

ZEFAL opatentował wiele produktów, w celu poprawy wydajności i łatwości użytkowania akcesoriów rowerowych bez których nie można wyobrazić sobie nowoczesnego kolarstwa, miedzy innymi zawór PRESTA znany również jako zawór Francuski Lub Sclaverand.

Początek lat 50, stał się wyścigiem pomiędzy jakością, estetyką i wagą, ZEFALowi  udało się połączyć wszystkie te cechy we wszystkich swoich produktach. W latach 80-ZEFAL odpowiada na zapotrzebowanie rynku na akcesoria rowerowe wysokiej klasy i rozszerza swoja ofertę, przy czym  stał się największym producentem pompek rowerowych na świecie, których produkcja dochodzi do 10 milionów sztuk rocznie.
 

Produkcja każdego elementu jest podawana ścisłej kontroli z przestrzeganiem norm ISO, tworzywa sztuczne które, wykorzystywane są do produkcji bidonów przeszły pomyślnie wszystkie kontrole w urzędach Unii Europejskiej i uzyskały certyfikaty pozwalające na sprzedaż na rynku Polskim.
 
Światowe przodownictwo zobowiązuje do ciągłego szukania nowych pomysłów, rozwiązań technologicznych i eksperymentowanie z tworzywami sztucznymi, połączenia Karbonu i alumniuim, mieszanki różnych tworzyw polimerowych. Wprowadzane innowacje objawiają się nagrodami na między narodowych targach i wystawach.

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/NegraSport" data-tabs="timeline" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/NegraSport" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/NegraSport">Negra Sport