Wczytuję dane...
Narty używane kraków

Narty używane

Sklep z nartami używanymi w pobliżu Krakowa

Nasz sklep tworzą aktywni pasjonaci sportów zimowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, doradzimy i podzielimy się swoim doświadczeniem. Zdajemy sobie sprawę, że uprawianie sportów zimowych wiąże się z nieuniknionymi kosztami, takimi jak zakup odpowiedniego sprzętu i ubrania, dlatego staramy się oferować naszym Klientom bardzo dobry sprzęt w rozsądnej cenie.

narty-uzywane-krakow

Zobacz więcej

Czy zakup używanych nart to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak! Szczególnie jeśli dopiero zaczynają Państwo przygodę z narciarstwem, chcą kupić używane narty dziecięce, ponieważ pociechy szybko wyrastają, chcą wypróbować jaki typ nart będzie dla nich najlepszy lub mają ograniczony budżet. Warto wiedzieć, że narty, które sprzedajemy, mają ślady użytkowania (drobne rysy i zadrapania), ale przed sprzedażą trafiają do serwisu, w których poddawane są gruntownemu remontowi i regeneracji. Ubytki zostają wypełnione, narty nasmarowane, a krawędzie naostrzone.

Jaki asortyment posiadamy w swojej ofercie?

Zajmujemy się sprzedażą nart używanych wiodących producentów. Mamy w swoje ofercie narty używane firmy Fischer, Rossignol, Head i Atomic. By zobaczyć poszczególne modele i ich parametry, zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnym asortymentem.

Zakupy stacjonarnie i on-line

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą używanych nart. Mieszkańców Krakowa i okolic namawiamy do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu w Myślenicach, natomiast wszystkich Państwa zachęcamy do zakupów on-line. Codziennie oferujemy Państwu wiele promocji, niskie koszty przesyłki, a także możliwość zwrotu towaru. Z chęcią także odpowiemy na wszystkie Państwa pytania! Zapraszamy!

ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA