Wczytuję dane...
Rowery Kraków Myślenice

Rowery i akcesoria Kraków i Myślenice

Negra Sport to sklep internetowy i stacjonarny, oferujący szeroki wybór rowerów i akcesoriów rowerowych. Dostępne są u nas między innymi takie marki jak: CTM, Kross czy Fuji.W naszej ofercie znajdują się zarówno specjalistyczne, jak i tanie rowery. Sklep internetowy jest uzupełnieniem stacjonarnego, w którym mogą Państwo obejrzeć wybrane modele. Znajduje się on w Myślenicach (ul. Sobieskiego 44A), niedaleko Krakowa. Niezależnie od poziomu zaawansowania, dostaną u nas Państwo model idealny dla siebie. Oferujemy rowery szosowe, elektryczne, miejskie męskie oraz damskie, rowery górskie MTB, jak również trekingowe, dirty jump oraz bmx. Dostępne są u nas również popularne rowery składane (tzw. składak).

rowery i akcesoria Kraków i Myślenice

Zobacz więcej

Akcesoria rowerowe

Aby nasza podróż przebiegała pomyślnie, nie można zapomnieć o odpowiednich akcesoriach rowerowych. W sklepie online dostępny jest szeroki asortyment kasków. Jeśli jednak nie wiemy, który powinniśmy wybrać, warto odwiedzić nasz stacjonarny sklep w Myślenicach koło Krakowa, w którym dobierzemy najlepszy model. W naszym asortymencie znajdują się kaski takich marek jak np. UVEX czy KROSS.

Rowery górskie MTB

Przeznaczeniem rowerów MTB jest jazda po stromych wzniesieniach oraz trudnym, kamienistym terenie. Idealnie sprawdzają się na górskich ścieżkach, stąd też ich potoczna nazwa: rowery górskie. Są to najczęściej wybierane rowery w Polsce. Dostępne są rowery górskie odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Specjalne wyprofilowanie gwarantuje komfort jazdy.

Rower trekkingowy

Miłośnicy długich rowerowych podróży również znajdą coś dla siebie. W naszym sklepie oferujemy również szeroki wybór rowerów trekkingowych.

Rowery szosowe

Dla osób zaawansowanych przygotowaliśmy szeroką ofertę rowerów szosowych. Można zamówić je zarówno przez nasz sklep internetowy, jak również zobaczyć i kupić w naszym stacjonarnym sklepie w Myślenicach (niedaleko Krakowa).

Rowery MTB Szosowe Kross

Rowery elektryczne Kraków

Nowością na rynku są rowery elektryczne. Poza tradycyjnymi elementami budowy posiadają one dodatkowe zasilanie: baterie, silnik elektryczny oraz mały komputer z wyświetlaczem, który reguluje pracę silnika. Dzięki niemu możemy pokonać dany dystans nie tylko szybciej, ale także bez większego wysiłku. Model ten jest dostępny również w naszym sklepie internetowym Negra Sport.

Rowery damskie

W Krakowie coraz częściej spotykamy kobiety, które poruszają się po mieście na rowerze. Zazwyczaj są to stylowe rowery miejskie. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór rowerów skierowanych specjalnie dla Pań: zaczynając od tradycyjnych modeli miejskich, poprzez górskie, a także rowery retro. Damskie rowery miejskie, ze względu na swoją specjalną budowę, gwarantują komfort podróżowania. Ulubionym modelem Pań pozostają bezapelacyjnie tzw. damki.

Rowery dziecięce

Znajdą u nas Państwo również rowery dla dzieci, przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. W naszym sklepie pomożemy dobrać odpowiedni model, dostosowany do dziecka.

Serwis rowerowy Myślenice

W naszym serwisie rowerowym dokonujemy zarówno przeglądów, jak i napraw, niezbędnych do utrzymania roweru w doskonałym stanie. Serwis znajduje się w Myślenicach, niedaleko Krakowa.