Wczytuję dane...
Rowery Fatbike

Rower FatBike

Rower FatBike to sprzęt dla najbardziej zapalonych rowerzystów. Nadaje się do jazdy nawet w trudnym terenie – dzięki „grubym” oponom, FatBike, radzi sobie nawet ze szczególnie wymagającymi rodzajami podłoża, jak piasek, śnieżne zaspy lub bagno.Grząskie, sypkie tereny, trudne przeszkody – tam, gdzie nie przejedzie tradycyjny rower, świetnie sprawdzi się FatBike. Wielbicieli ekstremalnej jazdy zapraszamy do siedziby Negra Sport w Krakowie oraz sklepu online.

rowery-fatbike

Zobacz więcej

FatBike w sklepie Negrasport

Jaki rower FatBike wybrać? W sklepie Negra Sport znajdują się rowery czołowej firmy w branży rowerowej – FUJI. Rowery FatBike tej marki mają aluminiową ramę, dzięki czemu nawet pomimo dużych opon są wyjątkowo lekkie jak na model tego typu. Rowery Fatbike, najlepsze do jazdy po trudnym podłożu i o każdej porze roku, są dostępne w 3 rozmiarach. Zapraszamy do naszej siedziby i sklepu online – dzięki rowerowi Fatbike trudne przeszkody, piach, błoto, śnieg nie będą problemem.

Wypożyczalnia Fatbike

Jeśli nigdy nie jeździłeś rowerem Fatbike i chcesz spróbować, nie masz warunków do przechowywania sprzętu lub rzadko wybierasz się w trasy rowerowe? Zapraszamy do wypożyczalni Fatbike. Nie musisz mieć swojego sprzętu, aby cieszyć się jazdą w trudnym terenie. Do dyspozycji mamy rowery FatBike Fuji Wendigo serii 1.1 i 1.2. Rower można zarezerwować telefonicznie, w siedzibie sklepu NegraSport lub online. Zapraszamy do wypożyczalni FatBike w naszym sklepie. Rower, który sprawdzi się przez cały rok i poradzi sobie z trudnym podłożem – to właśnie FatBike. Wypróbuj go w wypożyczalni sklepu NegraSport.

ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA