Wczytuję dane...
Rowery Fuji

Rowery Fujii

Rowery Fuji to produkty renomowanej, posiadającej setki tysięcy Klientów na całym świecie firmy, której korzenie sięgają aż XIX w, a nazwa podchodzi od słynnego wulkanu na wyspie Honsiu. W latach 50. XX produkty firmy dotarły do USA, natomiast kolejne sukcesy rowerów Fuji to lata 70., kiedy to firmie udało się skonstruować pierwszy rower z 12 przełożeniami. Lata ’80 to boom na rowery trekkingowe (w Ameryce), w czasie którego rowery Fujii wyróżniały się zdecydowanie na tle konkurencji, m.in. dzięki zastosowaniu pierwszych ramy tytanowych.Dziś mara Fuji jest rozpoznawalna na całym świecie i produkuje wysokiej jakości rowery zarówno rekreacyjne jak i wyczynowe rowery szosowe, przełajowe oraz górskie.

rowery-fuji

Zobacz więcej

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo takie rowery Fuji jak m.in. Fuji Gran fondo, modele z serii Sportif, Fuji Wendingo 1.1 i 1.2, czyli rowery typu fatbike oraz wiele innych, które na Państwa życzenie możemy zamówić. Wszystkie rowery producenta, które znajdą Państwo w naszym sklepie, są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Oferujemy rowery zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Działamy również jako serwis rowerowy. Dla naszych Klientów świadczymy usługę zarówno naprawy, jak i przeglądu, które są niezbędne do utrzymania rowerów w odpowiednim stanie.

Zapraszamy do zakupów

Jeśli poszukują Państwo rowerów Fuji w Krakowie lub okolicach, zapraszamy również Państwa odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego mieszczącego się w Myślenicach nieopodal Krakowa (ul. Sobieskiego 44A). Tam również świadczymy usługi serwisowe. Zapraszamy do zakupów!