Wczytuję dane...
Koszulki The Mountain

The Mountain – koszulki i bluzy

Bluzy i koszulki The Mountain to wysokiej jakości, ekologiczna i oryginalna odzież. Powstają z ręcznie barwionej bawełny czesankowej, która ma dłuższe i mocniejsze włókna gęsty splot. Nadaje to materiałowi gładszą powierzchnię. Każda koszulka i bluza The Mountain, dostępna w naszym sklepie, posiada certyfikat OEKO-TEX 100. Oznacza to, że na wszystkich etapach produkcji odzieży The Mountain producent stosował materiały przyjazne dla środowiska.

Koszulko the mountain

Zobacz więcej

Koszulki The Mountain z nadrukiem

Sklep Negra Sport ma w ofercie bardzo duży wybór koszulek. Wśród wielu wzorów i modeli, każdy znajdzie t-shirt The Mountain dla siebie. Wzory na koszulkach powstały przy użyciu metody screen printing, dzięki temu nadruk jest praktycznie niewyczuwalny, nie niszczy się podczas prania i nie odstaje od koszulki. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnych barwników, które wnikają w strukturę materiału. Na specjalne zamówienie sprowadzamy także t-shirt The Mountain ręcznie barwiony farbami wodnymi. Koszulki The Mountain są wyjątkowo odporne na kurczenie się. Sklep Negra Sport oferuje kilkaset oryginalnych wzorów o klasycznym kroju, także modeli dziecięcych. Koszulki z nadrukiem 3D są oryginalne i szyte bez szwów bocznych.

Bluzy The Mountain

Podobnie jak koszulki The Mountain, także każda bluza w naszym sklepie została uszyta z ręcznie barwionej bawełny czesankowej. Nadruki na bluzach również wykonano metodą screen printing, która gwarantuje jego trwałość. Wybierać można między kilkoma oryginalnymi wzorami. Tak samo, jak koszulki The Mountain, bluzy z nadrukiem cechują się wysoką jakością i odpornością na kurczenie.

ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA