Wczytuję dane...
Kurtki The North Face

Kurtki The North Face

Kurtki zimowe powinny być nie tylko ciepłe, ale także chronić nas przed wiatrem i deszczem. Muszą być też wygodne, lekkie i atrakcyjnie wyglądać. W ofercie sklepu Negra Sport w Krakowie znajdują się damskie i męskie kurtki zimowe The North Face, które sprawdzą się w każdych warunkach, przy każdym rodzaju aktywności. North Face to jeden z liderów branży zaawansowanej technologicznie odzieży outdoorowej.

kurtki north face

Zobacz więcej

Kurtki zimowe The North Face

Kurtka puchowa The North Face dobrze utrzymuje ciepło, nawet w bardzo mroźne dni. Jednocześnie chroni przed wilgocią oraz śniegiem i doskonale sprawdzi się przy uprawianiu aktywności fizycznej. Damska kurtka puchowa The North Face to natomiast doskonały wybór dla Pań, które chcą dobrze wyglądać w każdych warunkach. Tak samo lekka, męska kurtka puchowa – to połączenie ochrony przed zimnem i sportowego charakteru. Doskonałą ochroną przed zimnem jest także kurtka Primaloft. Dzięki izolacji z Primaloft, kurtka nie chłonie wilgoci i dobrze się kompresuje. Chroni przed zimnem tak samo dobrze, jak kurtka puchowa i jest przy tym wyjątkowo lekka. Rozwiązaniem dla najbardziej aktywnych wielbicieli gór jest kurtka typu softshell The North Face. Techniczny krój i zaawansowane technologie sprawdzą się w trakcie nawet bardzo wymagających górskich wyzwań. W ofercie Negrasport znajduje się wiele modeli The North Face, wśród których każdy znajdzie kurtkę dla siebie.

Wybór kurtki

North Face specjalizuje się w tworzeniu odzieży zimowej, która sprawdza się w trudnych górskich warunkach, ale także w czasie mroźnej zimy w mieście. Kurtka puchowa, Primaloft, softshell lub bardziej klasyczne modele – decyzję możemy dostosować do potrzeb. Zapraszamy do naszej siedziby w Krakowie lub zakupów w sklepie online.

ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA