Wczytuję dane...
Rowery Kross Kraków

Rowery Kross

Rowery Kross to produkty firmy, która działa na rynku od roku 1990 i dziś jest jednym z czołowych producentów rowerów w Europie. Od 2006 roku w ofercie firmy znajdują się różne grupy rowerów: miejskie, górskie, dziecięce, cross, szosowe oraz trekkingowe. Rowery Kross wyróżniają się nieszablonowym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania elementów składowych jednośladów. Obecnie rowery Kross to produkty, które z powodzeniem konkurują z producentami z całego świata.Negrasport oferuje Państwu produkty firmy zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online.

rowery-kross-krakow

Zobacz więcej

Nasza oferta

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli rowerów Kross. Oferujemy m.in. rowery Kross trekkingowe, szosowe oraz dziecięce. W naszej ofercie posiadamy modele w różnych wymiarach i o różnej kolorystyce. Niezależnie od poziomu Państwa zaawansowania, znajdą Państwo u nas odpowiedni do swojego poziomu rower. Oferujemy zarówno rowery dla kobiet, jak i mężczyzn. W naszej ofercie posiadamy również różnorodne rowery dla dzieci.

rowery i akcesoria Kraków i Myślenice

Akcesoria rowerowe

Oprócz rowerów Kross oferujemy naszym Klientom również różnorodne akcesoria rowerowe producenta. Znajdziecie u nas m.in. wysokiej jakości rękawiczki i buty rowerowe. W swojej ofercie posiadamy również profesjonalne koszulki i spodnie Kross, a także bidony oraz lampki rowerowe. Działamy również jako serwis rowerowy – dokonujemy zarówno napraw, jak i przeglądów, niezbędnych do utrzymania Państwa rowerów w odpowiednim stanie.

Zapraszamy do zakupów

Jeśli poszukują Państwo rowerów Kross w Krakowie lub okolicach, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego mieszczącego się w Myślenicach nieopodal Krakowa (ul. Sobieskiego 44A). Tam również świadczymy usługi serwisowe. Zapraszamy!

ekfwepfkask;aks;k;SD

SFMAFKADL;F,LSA

KSFKLAJLFKJLADSJFLA