Wczytuję dane...
O firmie

NEGRA SPORT wraz ze znakiem towarowym powstała w 2005 roku natomiast jej działalność bazuje na doświadczeniu sięgającym lat 90tych. Firma rozpoczęła swoją aktywność od produkcji i sprzedaży zaawansowanej technologicznie odzieży outdoorowej z dzianiny Polartec. W kolejnych latach, koncentrując się na sprzedaży hurtowej i detalicznej, oferta Firmy została powiększona o kolejne produkty z materiałów technicznych Polartec m.in, Thermal pro, Power Dry, Windblock oraz o artykuły do turystyki i sportów ekstremalnych.

Wraz z rozwojem technologii oraz z rosnącym zainteresowaniem na rynku komercyjnym, podjęliśmy współpracę z renomowanymi producentami artykułów z branży outdoor. Owocem tej współpracy jest tworzenie do dnia dzisiejszego, własnych projektów pod nazwą Nordcapp. Nasza marka rozwija się z roku na rok, powiększając asortyment sprawdzonych produktów o dobrej jakości oraz ciągle zyskując nowych partnerów handlowych również w innych krajach europy.

Oprócz własnej marki na rynku artykułów i odzieży sportowej, firma Negra Sport jest również wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski renomowanych firm z całego świata:

  • Marker – amerykańska marka z bardzo długą tradycją i doświadczeniem na światowym rynku narciarskim i outdoorowym, produkująca wysokiej jakości, techniczną odzież narciarską i snowboardową opartą na membranach GoreTex, Dermizax, Windstopper i dzianinie Polartec.
  •  Northland PROFESSIONAL – numer jeden na austriackim rynku outdoor. Firma produkująca odzież turystyczną i narciarską a także różnego rodzaju, wysokiej klasy akcesoria turystyczne. Z tą firmą jesteśmy związani długoletnią, owocną i partnerską współpracą.
  •  CN Continental – włoski producent m.in. wysokiej jakości, pasywnych oraz elektrycznych, mobilnych chłodziarek. Firma posiada 20 letnią tradycję i ugruntowaną pozycję na światowym rynku artykułów kempingowych i turystycznych.
  • The Mountain – znana na całym świecie amerykańska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości t-shirtów z niepowtarzalnymi nadrukami o różnorodnej tematyce. Za pośrednictwem firmy Something Different – dystrybutora na rynek europejski jesteśmy jednym z przedstawicieli tej rewelacyjnej marki na rynku polskim

     
 

Od 2008 roku nasza firma posiada stacjonarny i internetowy sklep sportowo turystyczny z obecną siedzibą w Myślenicach przy ulicy Sobieskiego 44a, w którym można znaleźć wysokiej jakości odzież, obuwie i sprzęt turystyczny oraz rowery i akcesoria rowerowe, znanych światowych producentów.

Prowadzona cały czas promocja firmy oraz naszych marek, obejmująca działania na rożnych płaszczyznach, pozwala na ciągłe podnoszenie naszej pozycji na rynku i jakości świadczonych przez nas usług.